Канадські вчені з'ясували, що вміння дитини говорити неправду свідчить про її високий розумовомий розвиток. Чим раніше вона починає брехати, тим успішнішою виростає.
Дослідники з університету Торонто пояснюють, що брехня вимагає розумових зусиль і складних розумових процесів. Коли дитина починає брехати, це означає, що вона перейшла на новий етап розумового розвитку. Ті, хто брешуть більше, мають кращий когнітивний розвиток, стверджують фахівці. Згідно з даними дослідників, майже всі діти і підлітки 2-17 років брешуть. Після 17 років «показник брехні» у людини знижується.
Формування залежності від Інтернету має 4 стадії. Перша стадія – людина починає працювати в мережі. Друга – проявляє зацікавленість, використовує Інтернет для роботи і розваг. Третя стадія – найбільш небезпечна: людина увесь час проводить в Інтернеті, втрачає відчуття часу, відходить від комп'ютера тільки для того, щоб поїсти і поспати. Четверта стадія – це стадія спокійного ставлення, коли Інтернет використовується за потребою.
Стилі виховання в сім’ї традиційно розділяються на гіперопіку, авторитарний, ліберальний і демократичний. Кожен із цих стилів виховання по-своєму впливає на самооцінку підлітків.
Для того щоб запобігти конфлікту і не дати йому розгорітися, необхідно знати, як конфлікт розвивається. Є навіть спеціальна наука, що вивчає цю проблему – конфліктологія.
Адміністрація школи звертає увагу на необхідність дотримання правил гігієни харчування та інформує про небезпеку гострих кишкових інфекцій.
Шановні батьки! Щорічно в Україні реєструється близько 54000 кишкових захворювань, близько 30 смертей, більшість з яких етіологічно залишається не розшифрованою через труднощі з оснащенням лабораторій. Найчастіше збудниками гострих кишкових інфекцій у дітей є віруси. Гострі кишкові інфекції – це група інфекційних захворювань, які передаються фекально-оральним шляхом та вражають шлунково-кишковий тракт.
Вчителі, батьки, видавці, письменники не перший рік ламають голови над тим, чому діти перестали любити читати і що з цим робити. Адже читання, як відомо, кращий спосіб розвитку уяви, джерело натхнення і вихователь емоцій в будь-якому віці. Але як же переконати сучасного підлітка? Можна спробувати це, порадивши йому до перегляду всього три цікавих відео.
Прізвище, ім’я та по батькові Лазуцька Лілія Миколаївна
2.
Дата і місце народження 18 квітня 1976 р. с. Велике Поле Березнівського району Рівненської області
3.
Повна домашня адреса з поштовим індексом, телефон, e-mail 34631 вул. Молодіжна,1, с. Велике Поле Березнівський район Рівненська область, e-mail:lili.2012@ukr.net
4.
Паспортні дані (серія, №, ким, коли виданий, адреса реєстрації)
Мінським РУ ГУ МВС України у м. Києві 18 травня 2000 р.
5.
Ідентифікаційний код
6.
Які навчальні заклади закінчили, у якому році, спеціальність за дипломом Сарненське педагогічне училище ,1995 р., вихователь в дошкільних закладах, вихователь логопедичних груп;
Національний педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова,
2000 р. "Українська мова і література та народознавство"
7.
Місце роботи (повна назва, адреса, телефон закладу, e-mail) Великопільська загальноосвітня школа I-II ступенів, 34631 вул.Молодіжна,18 с.Велике Поле Березнівського району Рівненської області; e-mail:vpole_2009@ukr.net
8.
Стаж роботи: загальний, 14 років
9.
у тому числі педагогічний: 7 років
10.
Кваліфікаційна категорія II категорія
11.
Звання ----
12.
Державні нагороди, відзнаки (обов’язково рік нагородження)
Подяка управління освіти, молоді та спорту Березнівської районної державної адміністрації, 2014 рік; Грамота управління освіти, молоді та спорту Березнівської районної державної адміністрації, 2014 рік;
13.
Класи, в яких викладаєте 5,7,9 класи
14.
Педагогічне кредо "Віддай людині крихітку тепла. За це душа наповнюється світлом"(Л.Костенко).
15.
Інноваційні форми роботи та технології, що використовуєте технології особистісно зорієнтованого уроку, ІКТ, технологія розвитку критичного мислення, технологія "Створення ситуації успіху", ігрові технології, інтерактивні технології.
В Україні «енергетики»стають усе популярнішими.
Школярі, студенти п'ють їх, щоб "зарядити мізки", спортсмени й
любителі нічного життя - щоб бути бадьорими та сповненими енергії. Однак інколи
все відбувається зовсім навпаки. Замість бажаних сил, люди опиняються на
лікарняному ліжку. І якщо проблема підліткового алкоголізму уряд хвилює, то
питання пристрасті молоді до енергетичних напоїв залишається без належної уваги.
Багато батьків хочуть, щоб їхні діти їм довіряли, щоб завжди можна було дати вірну пораду у складній ситуації. Але далеко не завжди виходить побудувати свої відносини з дитиною так, щоб не виникало почуття віддаленості, скритності тощо.
1. Що таке сім'я, хто має право на створювання сім'ї?Сім'я є первинним та основним осередком суспільства. Створити сім'ю має право людина, яка досягла шлюбного віку (чоловіки - 18 років, жінки - 17 років). Але за заявою особи, яка досягла 14 років, за рішенням суду їй може бути надано право на шлюб, якщо буде встановлено, що це відповідає її інтересам.
27 вересня у Києві за ініціативи
компанії "Київстар" проведено круглий стіл "Безпека дітей в
Інтернеті" за участі представників Міністерства освіти і науки,
Міністерства внутрішніх справ, Національної експертної комісії із захисту
суспільної моралі, Академії педагогічних наук України, громадських організацій
та засобів масової інформації.
Школо наша, школо,
Приголуб нас, мила,
Пригорни усіх нас,
Як голуб під крила.
Ти нас всіх научиш,
Як у світі жити,
Як зло обминати,
А добро чинити.
Бджілоньки на квітах,
Дітоньки - до школи,
Там збирають мудрість,
Як мед у полі бджоли.
Боже Великий! Боже Всесильний! Ми, грішні діти Твої, у смиренні сердець наших приходимо до Тебе і схиляємо голови наші. Отче! Прости провини наші та провини батьків, дідів і прадідів наших. Прийми нині, благаємо Тебе, щиру молитву нашу і подяку за безмежне милосердя Твоє до нас. Вислухай наші молитви і прийми благання змучених сердець наших. Благослови нашу Батьківщину Україну, волю та щастя їй дай. Премилосердний Господи, хто вдається до Тебе з благанням, ласку Твою подай. Благаємо Тебе, Боже Благий, за братів і сестер наших, що на засланні, у в'язницях, на тяжких роботах караються і мучаться. За вдовиць, за сиріт, за калік і немічних, і за тих, що Твого Милосердя та допомоги Твоєї потребують. З'єднай нас усіх в єдину велику Христову сім'ю, щоб усі люди, як брати, славили Величне ім'я Твоє завжди – нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.